Opis

Nike Mercurial Zoom Vapor 15 Pro TF
Turf Soccer Cleats
LOOK FASTER, PLAY FASTER
Zaatakuj tę piłkę 50-50 możesz wygrać lub zatrzymać najszybszego gracza przeciwnika i zrobić to z zapalającym stylem, który wzbudza emocje po obu stronach linii. Jest wystarczająco lekka, abyś mógł swobodnie latać od połowy boiska do pola karnego i wystarczająco bezpieczna, abyś mógł trzymać przeciwnika w lusterku wstecznym, podczas gdy ty będziesz blokował górną część siatki. Teraz, dzięki specyficznej dla piłki nożnej jednostce Nike Air Zoom, możesz docisnąć pedał do metalu w ostatnich minutach meczu, kiedy ma to największe znaczenie.